O nas

Ośrodek szkolenia kierowców AUTO-TRENING 

to szkoła nauki jazdy o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadająca doświadczoną kadrę wykładowców i instruktorów, stosująca indywidualne podejście do każdego Uczestnika. Przygotowujemy Uczestników szkoleń do państwowego egzaminu na prawo jazdy oraz samodzielnego i bezpiecznego korzystania z wybranego pojazdu.

 

Działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Istnieje także możliwość przygotowania Uczestników do złożenia egzaminu na prawo jazdy w dowolnym wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego w Kraju. Jesteśmy dla Państwa i w miarę możliwości dostosujemy się do indywidualnych potrzeb, zarówno w zakresie godzin szkolenia jak i miejsca rozpoczęcia zajęć.

Nie chcemy być i nie jesteśmy zespołem rutyniarzy, natomiast ambicją naszą jest, aby swoją fachowość i doświadczenie skutecznie i bezstresowo przekazać naszym Kursantom.

Szkolenia w ramach kursu podstawowego oraz dodatkowe jazdy doszkalające są prowadzone w przyjemnej atmosferze, w oparciu o aktualne przepisy ruchu drogowego oraz wymogi egzaminacyjne.

Dla osób posiadających uprawnienia, ale z różnych przyczyn nie korzystających
z pojazdu pomagamy przypomnieć i ugruntować zdobyte umiejętności, a tym samym bezpiecznie powrócić " za kółko".

Stosujemy bardzo elastyczne terminy zajęć dopasowane do potrzeb Kursantów.

Pomagamy wyeliminować najczęściej występujące błędy podczas zdawania i wszelkie "haczyki" stosowane przez sumiennych egzaminatorów.

Możemy pochwalić się bardzo wysoką  statystyką zdawalności Kursantów – absolwentów Szkoły Jazdy Auto-trening. Staramy się, aby wszyscy dobrze wspominali chwile spędzone podczas zajęć w naszym ośrodku, a egzaminy na prawo jazdy były łatwe do przejścia.

Najlepszą rekomendacją i wyróżnieniem dla nas są pozytywne odczucia naszych Kursantów, którzy będąc sami zadowoleni  z przebiegu i efektów szkoleń bardzo często polecają nas przyjaciołom i znajomym – DZIĘKUJEMY Wszystkim za to zaufanie i jednocześnie cały czas pracujemy nad doskonaleniem i podnoszeniem poziomu.

Życzymy wszystkim wielu bezpiecznych podróży, wspaniałej przygody, jaką jest umiejętność dobrego prowadzenia oraz wielu miłych wrażeń w czasie nauki.

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia i zapisy, jednocześnie zapewniając, że dołożymy wszelkich starań, abyście zawsze mieli satysfakcję z wyboru Ośrodka Szkolenia Kierowców AUTO-TRENING.

 


Copyright 2009: Auto-Trening® Wszelkie prawa zastrzeżone.